وات های طلایی بروکس

نوراسانی های عزیز با تشکر از اعتماد شما و انتخاب سایت نوراسان برای خرید محصولات بروکس، امروز میخواهیم نحوه شرکت در قرعه کشی وات های طلایی بروکس را برایتان به صورت کامل توضیح بدیم :

نحوه شرکت در قرعه کشی وات های طلایی بروکس برای همکاران الکتریکی :

خب روی بسته های بروکس دو عدد کد وجود داره یکی روی باکس و یکی درون باکس، کدی که روی باکس وجود دارد مربوط به همکارای الکتریکی عزیز هست . همکارای عزیزمون با کلیک روی این لینک میتونن به صورت کامل متوجه ماجرای وات های طلایی بروکس شوند.

نحوه شرکت در قرعه کشی وات های طلایی بروکس برای مشتری های عزیزمون :

خب دوستای عزیز شما میتوانید با خرید بسته های طلایی بروکس از سایت نوراسان و با ثبت کد داخل بسته خریداری شده در سامانه بروکس شانس خود را برای برنده شدن شمش طلا امتجان کنید.

برای این کار کافیست QR قرعه کشی را اسکن کنید تا پیش نویس پیامک ایجاد شود و آن را برای بروکس بفرستید، یا کد بسته بندی را به صورت مستقیم برای سر شماره 30075116 ارسال کنید و منتظر پیامک پاسخ حاوی کد قرعه کشی باشید.

با برنده شدن این کد قرعه کشی به شما و یکی از اعضای خانواده تان مجموعا به اندازه وات های خریداری شده گرم طلا تقدیم خواهد شد.

مزایای حامی طرح یا معرف بسته های طلایی بروکس :

بعد از دریافت دریافت کد قرعه کشی، سامانه، کد حامی شما را درخواست میکند در پاسخ به این پیامک میتوانید شماره موبایل حامی طرح را در خرید خود معرفی نمایید.

لطفا توجه فرمایید حامی طرح بایستی قبلا کد بسته خود را در سامان بروکس ثبت کرده باشد.

شما نیز میتوانید به عنوان حامی طرح، شانس خود را برای برنده شدن افزایش دهید.

کافیست بسته های طلایی بروکس را به دوستان خود معرفی کنید تا با خرید هر بسته توسط آنها یک کد قرعه کشی نیز برای شما ارسال شود.

یادتان باشد شماره موبایل شما، کد حامی شماست و از دوستان خود بخواهید در سامانه بروکس شماره شما را به عنوان حامی طرح  معرفی کنند.

با برنده شدن این کد قرعه کشی شما و یکی از اعضای خانواده تان نیز مجموعا به اندازه وات های خریداری شده دوستتان شمش طلا خواهید برد.

لطفا جعبه بسته خریداری شده را تا پایان طرح نزد خود نگه دارید.

 

سایت نوراسان نمایندگی رسمی برند بروکس

نوراسان نمایندگی رسمی بروکس

در جشنواره وات های طلایی بروکس چهار بسته خاص با مجموع واتهای 54، 78، 86، 100 از تولیدات لامپ های شمعی، حبابی و خطی بروکس در نظر گرفته شده که مشتری با خرید حداقل یکی از آنها در قرعه کشی شرکت کرده و در صورت برنده شدن، به اندازه وات نوشته شده روی بسته گرم شمش طلا جایزه می بره؛ یعنی به طور مثال بسته 100 واتی جایزه ای معادل 100 گرم شمش طلا داره!

برای خرید بسته های طلایی بروکس روی لینک زیر کلیک کنید:

این جشنواره در تاریخ 1400/08/30 به پایان رسیده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه